Jakub Voráček se podílel dvěma góly na výhře Philadelphie 6:4 s Washingtonem a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu. Premiéru si v novém působišti odbyl Aleš Hemský, jenž byl v den zápasu vyměněn z Edmontonu do Ottawy. Pardubický rodák se svými novými spoluhráči podlehl v Calgary 1:4.

Flyers těžili z výborné první poloviny utkání, po níž vedli 4:0. Druhý gól týmu vstřelil Voráček, který v přesilové hře z pozice falešného obránce udělal pár kroků směrem k mezikruží a střelou zápěstím překonal Bradena Holtbyho. Hosté mezi 35. a 50. minutou snížili třemi trefami na rozdíl jedné branky, ale Voráček rychlým průnikem a zásahem z mezikruží vnesl do řad Philadelphie uklidnění.

Capitals, kteří před uzávěrkou přestupů vyměnili brankáře Michala Neuvirtha i obránce Rostislava Kleslu do Buffala za Jaroslava Haláka, ještě v závěru gólem zdramatizovali vývoj střetnutí. Zbytky naděje na bodový zisk jim ale Flyers vzali při power-play trefou do prázdné branky.

Hemský zápas začal na pravém křídle prvního útoku Senators a na ledě strávil necelých 16 minut, během kterých si do statistik zapsal dvě střely. O to, že jeho premiéra v dresu Ottawy nebude vítězná, se jednou asistencí zasloužil na druhé straně i Jiří Hudler. Olomoucký rodák nezištnou přihrávkou od zadního mantinelu před branku připravil gól na 3:0, jenž v závěru prostřední části vstřelil Joe Colborne.

Výsledky NHL:

NY Rangers - Toronto 2:3 v prodl., Calgary - Ottawa 4:1, Philadelphia - Washington 6:4 a Anaheim - Montreal 3:4 po sam. nájezdech