V první chvíli nechtěl Čestmír Olehla věřit svým očím. Někdejší trenér Železníka a Registany chystal celý rok pro Velkou pardubickou nadějného Baggia, ale těsně před říjnovým dostihem jej musel ze dne na den škrtnout kvůli zdravotním problémům. Už druhý rok za sebou.

"První pocity? Šílená deprese a deziluze. Ono sice Baggiovi reálně skoro nic není, ale při prohlídce sonem vidíte věci, kterých si jinak nevšimnete. Ten malý nález blízko starého zranění nás přesvědčil zbytečně neriskovat, mohlo by se nám to vymstít," řekl Olehla serveru IHNED.cz.

Tmavý hnědák pojmenovaný po slavném italském fotbalistovi přitom celý rok přesvědčoval o stoupající formě. První kvalifikaci na Velkou pardubickou vyhrál zadrženě o 11 délek, v červenci triumfoval na domácí dráze ve Světlé Hoře. To všechno je ale minulost.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.