Dvakrát vyhrál Velkou pardubickou, opakovaně dobyl šampionát překážkových jezdců a slavil úspěchy také v Itálii. V některých ohledech ale zůstává žokej Josef Bartoš stále stejný.

Jezdecká jednička ve stáji Josefa Váni by si mohla koně pro Velkou pardubickou vybírat, třicetiletý Bartoš ale většinou zůstává věrný svým oblíbencům bez ohledu na jejich aktuální šance. Před několika lety nedal dopustit na ryzáka Decent Fellowa, teď čtvrtý ročník za sebou věří bělce Sixteen. Spolu už skončili ve vrcholu překážkové sezony první, druzí i třetí.

"Nejsilnější stránkou Sixteen jsou její zkušenosti s Velkou pardubickou. Do Velké jdu s tím, že budu bojovat o vítězství, Sixteen nebude do počtu, i když se letos zatím jevila výsledkově velmi špatně," napsal Bartoš ve středečním on-line rozhovoru se čtenáři IHNED.cz.

Odpovědi Josefa Bartoše najdete ZDE

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.