Podruhé v rozmezí jednoho měsíce porazila klisna Greek Wedding s žokejem Jánem Havlíkem třídové soupeře na supervytrvalecké distanci. Její nedělní vítězství v Ceně prezidenta republiky na 3200 metrů přišlo jen tři týdny poté, co hnědka ze stáje BORS Břeclav dominovala v pardubické Velké ceně  na 2900 metrů.

Tentokrát horká favoritka vévodila málo vídanému doběhu klisen, když na dalších místech finišovaly tříleté ryzky Orphan a Pikardie. Tradiční dostih ve Velké Chuchli definitivně uzavřel letošní dostihovou sezonu.

"Je to neuvěřitelná bojovnice," rozplýval se majitel Luděk Mikulecký, jehož žluté barvy zažily dosud nejúspěšnější sezonu ve své historii. Kromě Greek Wedding je výrazně pozvedl vítěz slovenského derby Rocky of Gracie.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.