Letošní ročník Velké pardubické se uskuteční zcela výjimečně už v sobotu 13. října, protože o den později je ve stejném městě na programu plochodrážní Zlatá přilba.

Velká pardubická a Zlatá přilba

„Kromě příznivců ploché dráhy si přeložení Velké z tradiční neděle na sobotu nikdo nepochvaluje. Tuto tradici jsme porušili, protože plochodrážníci musejí respektovat evropskou termínovou listinu a my zase druhý říjnový víkend,“ vysvětluje Štěpánka Fraňková, primátorka Pardubic, a dodává: „Mohou nastat problémy s dopravou i ubytováním, ale věřím, že letošní změna je výjimkou.“

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.