Jména žokeje Josefa Váni a jeho hnědáka Tiumena se nejvíce skloňují před 122. ročníkem Velké pardubické steeplechase. Společně se můžou hned několikrát zapsat do historie dostihu, ale pozici snadnou nemají. V poli 23 koní jsou silní čeští soupeři a po letech přijeli i kvalitní ostrovní koně.

Dostih na 6900 metrů se slavným Taxisovým příkopem má letos vyšší dotaci - 4,8 milionu korun, odstartuje v 16:25, ale poběží se netradičně již v sobotu, protože došlo ke kolizi s plochodrážní Zlatou přilbou, která se uskuteční v neděli.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.