Už hezkých pár týdnů se Michael Skalický probírá účty, smlouvami a fakturami Dostihového spolku. Jako nový ředitel a zároveň místopředseda představenstva dostal za úkol přivést akciovou společnost v nadcházející sezoně k zisku. Jeho předchůdkyni Haně Jeníkové se to loni povedlo a odvrátila tak hrozbu úpadku i ztrátu práva pořádat v Pardubicích závody koní.

"Dnes máme stabilizovanou společnost a statutární město do závodiště vhodným způsobem investuje," řekl předseda představenstva Richard Benýšek na tiskové konferenci a poskytl webu IHNED.cz údaje o akumulovaném dluhu, s nímž se po svém letošním zimním zvolení do funkce začal potýkat.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.