Poslanci výboru pro veřejnou správu a regionální rozvoj Poslanecké sněmovny se ve středu v poledne sejdou v přístavu v Roudnici nad Labem. Tady nastoupí na osobní loď Porta Bohemica a poplují až do Ústí nad Labem. Cestou budou řešit rozvoj Polabí či využití Labe a labské vodní cesty.

"Jedeme tam na pozvání generálního ředitele Povodí Labe Tomáše Vaňka. Loď máme zapůjčenou. Je to namístě, že budeme jednat zrovna na lodi. Na programu totiž máme body týkající se lodní dopravy v Česku," říká předseda výboru Stanislav Polčák (TOP 09).

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.