Nejslavnější motoristický cirkus formule 1 chrastí klíči a z Evropy se přesouvá do jiných částí světa. Barcelona ale o svoji Velkou cenu přijít nechce, s okruhem v Montmeló proto uzavřela smlouvu o sponzoringu. Kvůli nové spolupráci bude okruh přejmenován ze Cuircuit de Catalunya na Circuit de Barcelona-Catalunya jako signál větší provázanosti s městem.

Prezident barcelonského okruhu věří v silný efekt. "Město Barcelona má ve světě velké jméno," vysvětluje Vicenç Aguilera. "A proto jsme přesvědčeni, že nová spolupráce a název Circuit de Barcelona-Catalunya nám přinese další, větší možnosti."

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.