Jak je to vlastně s Michaelem Schumacherem? Informační embargo ohledně jeho stavu nahrává nejrůznějším výkladům a světová média se předhánějí v úvahách, jestli je sedminásobný šampion formule 1 víc živý, nebo mrtvý. Podle kusých oficiálních zpráv ho lékaři pořád budí z umělého spánku, Schumacher ale ještě nepřišel k sobě. Nad celou situací se pozastavuje i Gary Hartstein, bývalý šéflékař formule 1.

"Nechápu, jak může rozhodnutí nekomunikovat s veřejností pomoci Michaelovi nebo jeho rodině," píše Hartstein na svém blogu. "Nerozumím, jak by sdělování zpráv o procesu léčby mohlo zhoršit strádání manželky Corinny a dětí," naráží na zdůvodnění pilotovy manažerky Sabiny Kehmové ohledně informačního ticha.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.