Dva roky řídil českou tajnou službu. Teď Karel Randák, generál ve výslužbě, pomáhá Nadačnímu fondu proti korupci.

Díky jeho kontaktům se fond dostal k informaci, že 17 haléřů z každého vytištěného lístku v pražské MHD putuje přes klienty kanceláře Šachta & partners a přes firmu na Britských Panenských ostrovech k podnikateli Ivo Rittigovi.

Někdejší šéf civilní rozvědky Karel Randák se tváří sebejistě. "Vím, že mi prověřují účty, fotí barák, ale mě to nijak nerozhází," popisoval Randák začátkem února pro Hospodářské noviny údajné metody svých soupeřů, s nimiž se nyní střetává v rámci kauz týkajících se pražského dopravního podniku.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Jméno generála Karla Randáka se začalo hojně objevovat v souvislosti s Nadačním fondem proti korupci. Bývalý šéf civilní rozvědky jako jeho vrchní investigativec rozkrývá nitky korupce. Co ho k takové práci vede? Ptali jste se Karla Randáka on-line.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.