Americký fotbal je tvrdý a mimořádně fyzicky náročný sport. Aby byli hráči na sezonu pořádně připravení, tráví léto v posilovně a běháním. Dwight Freeney, defensive end týmu Indianapolis Colts, si ale najal trenéra, který mu tradiční dřinu zpestřil nezvyklými cviky.

"Když přijde sezona, je už pozdě. To už musíte být připravený. Proto je tak důležité to, co teď dělám," říká Freeney na videu, které zveřejnil server Yahoo. Sezona NFL začíná 8. září - tedy pokud se hráči s majiteli dohodnou na nové kolektivní smlouvě a ukončí tak výluku.

Co Freeney s trenérem Ryanem Capretou mimo tradiční cviky dělá? Třeba hází pneumatiky do dálky, převaluje je či do nich mlátí obřím kladivem. Klasické kliky dělá s řetězy na zádech či hází s medicimbalech přikurtovaný k cvičícímu stroji.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.