Přesně za rok vzplane v Londýně olympijský oheň a už teď je jasné, že české sportovce podpoří přímo v britské metropoli spoustu fanoušků. Češi už vykoupili 50 procent vstupenek, které pro ně distribuuje Český olympijský výbor.

"O vstupenky je obrovský zájem, na některé soutěže už se blížíme ke stavu vyprodano. Nečekali ani takový zájem, chystali jsme pobídky před Vánoci, aby si je lidé koupili jako dárky, ale nevíme, jestli bude co prodávat," řekl Jiří Kejval, místopředseda ČOV. "Naši prodejci říkají, že se ještě nesetkali s takovým zájmem," dodal.

"Po Barceloně je to pro Čechy nejvíc dostupná olympijská destinace. Londýn je zajímavý i tím, že je to město z největší českou minoritou, podle českého velvyslance tam žije mezi třiceti až šedesáti tisíci Čechy, většinou jde o mladé lidi," dodal Kejval.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.