Dvakrát se okruh protne s dálnicí M25, dvakrát za jedno kolo peloton překročí řeku Temži. Dvousetpadesátikilometrový závod s hromadným startem by měl být jedním z vrcholů úvodního soutěžního dne londýnské olympiády a cílový prostor na ikonickém prostranství The Mall mu dá patřičný lesk.

Pořadatelé už týdny hustí do diváků, aby se připravili na omezenou možnost pohybu v oblasti City a Westminsteru, kde nebude možné přecházet některé z ulic. Kdo nemusí vidět spurt o vítězství, rozhodně by si měl ke sledování závodu vybrat místo vzdálenější od centra. Doporučuje se zejména Hampton Court, kudy se závodníci protáhnou při cestě ven z města i dovnitř.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.