Synchronizované plavání je ve světě sportu výhradní záležitostí žen, a to chce peticí změnit parta odvážných českých nadšenců, kteří na sebe již čtrnáct let každý týden v bazénu nebo řece navlékají směšné celotělové plavky a hrají si na ženské akvabely. Stali se dokonce zakladateli alespoň neoficiálních světových závodů  mužů a se zdviženým prstem dávají jasně najevo, že si nedělají legraci. Na olympiádě přitom startovat stále nemohou.

Na první pohled to sice jako recese vypadá, sami závodníci navíc přiznávají, že jsou někde na půl cesty mezi ní a skutečnými sportovními výkony, na jejich cíli to ale vůbec nic nemění. Petici za zařazení mužského synchronizovaného plavání mezi oficiální sporty dnes na břehu Vltavy jako první podepsal uznávaný komentátor České televize Petr Vichnar.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.