Souboj o olympijské gymnastické medaile bude opět zostřený. Čínský mužský gymnastický tým, který před čtyřmi roky tak slavně zahájil pozdější úspěšné tažení pořadatelské země za medailemi v této disciplíně, opustil kvůli finálním přípravám Peking v předstihu už na začátku července. Odletěl do Severního Irska, aby si zvykl na sedmihodinový časový posun a chladnější počasí.

"Protože je v Pekingu teplo, zahřívací cvičení jsou poměrně krátká," zdůvodnil brzký odlet trenér mužského týmu Chuang Jü-pin s tím, že pokud by se chladnému londýnskému počasí nepřizpůsobil trénink, sportovcům by mohly ztuhnout svaly, což by ovlivnilo celou soutěž.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.