"The number you are calling is not answering. Please, leave a message.“ Tohle nejspíš uslyší ten, kdo se bude snažit dovolat Lukášovi Matysovi pár hodin před zahájením her pod pěti kruhy. Rodák z Děčína a bývalý kajakář totiž pracuje jako technický manažer rychlostní kanoistiky na londýnské olympiádě.

Lukáš Matys se ve sportu pohybuje již více než dvacet let – od dětství se aktivně věnoval kanoistice a později triatlonu, jako vysokoškolák se poprvé dostal i na pomyslný druhý břeh vodního sportu, když začal pomáhat na veslařských a kanoistických mistrovstvích v Račicích na Litoměřicku.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.