O devět desetin sekundy by bývala Veronika Vítková vyřadila nejbližší soupeřku z květinového pódia, nebýt jedné netrefené rány. Česká biatlonistka skončila ve vytrvalostním závodě na čtrnáctém místě s jednou trestnou minutou. Dostala ji za předposlední ránu svého čtvrtého vystoupení na mistrovství světa. Také Gabriela Soukalová, celkově dvanáctá, by stála vedle stupňů vítězů a přebírala by pugét, kdyby měla o jeden nezasažený terč méně. Kdyby, to věčné téma biatlonu...

Obě české reprezentantky však hodnotily svůj individuální výkon na nejdelší patnáctikilometrové trati Vysočina arény jinak. Vítková se za střelbu pochválila zato běžecky to nebylo ono. „Bohužel dneska na trati nešlo nic dělat, od začátku jsem se ctila strašně unavená. Bylo to pomalé, strašně těžké. Nevím, co to bylo, prostě to nešlo jet,“ tahala ze sebe zřetelně zklamaná.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.