Ztratit ránu hned na první položce, to je velká tíha, jakou pak biatlonista vleče po trati. Zvlášť když je nejdelší, na jakou se závodníci vydávají, dvacetikilometrová. Ondřeji Moravcovi, Jaroslavu Soukupovi i Michalu Šlesingrovi jedna rána na první „ležce“ utekla a vytrvalostní závod mistrovství světa v Novém Městě na Moravě pro ně vlastně přestal být medailový. Nebo ne? Z oné trojice se našel jeden, který se vzepřel. Moravec na lyžích převálcoval úplně všechny, kdo byli na startu, jenže pak ještě jednou netrefil. Čtvrté místo...

„Vlastně jsem první, který prohrál,“ hlesl krátce po doběhu autor nejlepšího českého individuálního výsledku na mistrovství světa v Novém Městě na Moravě. Když odjížděl naposledy z prostoru označeného jako „shooting range“, podivil se při pohledu na průběžné výsledky: „Když jsem vyjel ze střelnice a viděl jsem, že jsem třetí, byl jsem docela překvapený, ale bohužel.“

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.