Vysočina aréna byla u vytržení. Domácí část publika snila sen. Sedmadvacet tisíc diváků na stadionu i kolem trati a hluk, že nebylo slyšet vlastního slova. „Na ohluchnutí,“ přitakala Gabriela Soukalová. Na druhém úseku přivedla českou štafetu v závodě mistrovství světa k předávce jako první.

Soukalová sice při obou střelbách jeden terč minula, ale ani soupeřky nebyly bezchybné. „Podívala jsem se po jedné netrefené ráně na závodnice, které byly přede mnou, a říkala jsem si, to ještě není špatné. Podržela jsem tu poslední ránu,“ popsala. Ačkoli si nebyla jistá, jestli jí budou stačit síly, na trati byla jako blesk. „Strašně jsem se snažila, takové nasazení v sobě člověk najde jen když jede první.“

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.