Také v příští zimě se do Nového Města na Moravě podívá velká biatlonová akce. V dějišti letošního světového šampionátu se uskuteční otevřené mistrovství Evropy. Světový pohár mají na Vysočině zajištěný na únor 2015 a prosinec 2016. Ve hře je pořadatelství mistrovství světa juniorů a dorostu. A další MS dospělých? „Já jsem řekl, až budu v důchodu,“ usměje se prezident domácího svazu Václav Fiřtík. „Jdu tam 31. prosince 2020. V roce 2021 se budu jen dívat.“

Když Fiřtík mluví o současném velkém podniku ve Vysočina aréně, je naměkko. „Hrozně mě to bere za srdce,“ potvrdil. Před osmi lety, když byla poměrem hlasů 4:2 schválena kandidatura, jeden ze dvou členů výboru, kteří byli proti, v rozčilení složil funkci. A dnes skončí akce, která domácímu biatlonu přinese několik milionů korun.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.