Jednou za čtyři roky jinak soupeřící týmy Anglie, Walesu, Skotska a Irska zakopou válečnou sekeru a spojí se v jeden jediný - v tým britských a irských Lvů. Pro ragbyové fanoušky je jejich zahraniční turné jednoznačně akcí roku. Britský tým vyráží do Austrálie, první utkání sehraje už v sobotu v Hongkongu proti mužstvu Barbarians.

Tradice pokračuje

Lvi se scházejí jednou za čtyři roky, platí za něco jako super tým, který představuje to nejlepší z ragby Velké Británie a Irska. Úplně první turnaj Lvů se uskutečnil v roce 1891, když se spojili angličtí a skotští hráči ve třech zápasech proti Jižní Africe. V roce 1899 se připojily i Wales a Irsko a poprvé spolu všichni jeli do Austrálie.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.