Z Nymburka se stává velkoklub, to je nová cesta. Tak komentoval majitel nymburského basketbalového klubu Miroslav Jansta změny, které desetinásobný český mistr prožívá. Po zdánlivé stagnaci v uplynulé sezoně chce Nymburk zase povyrůst.

Co se změní? Do Nymburka definitivně vstoupil Sportovní Holding Praha, kterému Jansta prodal padesát procent klubu. „Smlouvu jsme před pár dny podepsali. Já budu zodpovídat za sportovní stránku, Sportovní Holding bude mít na starosti ekonomiku a marketing,“ potvrdil Jansta to, co už se nějaký čas přetřásalo.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.