Dominantní, agresivní, nepolapitelný, nebo dokonce třeba i cílevědomý a možná trochu i chamtivý. Je několik přívlastků, kterými se dá popsat Dwight Howard. Pokud ale na něj jedno slovo sedí víc než ostatní, je to nepoučitelný.

Hvězdný pivot je po roce přesně tam, kde byl, když opouštěl Orlando. Nelíbí se mu tým, není spokojen s fanoušky, s prostorem na hřišti, spoluhráči i trenérem. A opět chce pryč. A jelikož jde o nejlepšího klasického pivota ligy, kluby už se zase slétávájí jako supy. Příhodný název loňského cirkusu “Dwightmare” tak dostává novou epizodu, s tím rozdílem, že tentokrát v boční roli nejsou Orlando Magic, ale Los Angeles Lakers.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.