"Sportovní management ve Lvu a ve Spartě je propojený. Je to velmi pečlivě vedené Rašidem Chabibulinem, který má dokonalý přehled o tom, kdo má kde jaké smlouvy, kdo jaký je hráč nejen na ledě, ale i jak funguje jeho rodina, jestli se chce vracet z NHL do Evropy, jestli by chtěl z Ruska do Česka. V tomto má neuvěřitelný přehled a dokáže tak získat pro nás ty nejvhodnější hráče," chválí člověka zodpovědného v Holdingu za hokejovou sekci Speychal. Před sezonou Lev mimochodem vyměnil zhruba polovinu loňského kádru. Jako největší hvězda přišel k týmu naposled ruský hokejista Nikolaj Žerděv.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.