Basketbalista Jan Veselý po úvodu sezony NBA stráveném na lavičce Washingtonu dostal podruhé za sebou větší prostor na hřišti, ale s týmem Wizards domácí zápas s Clevelandem prohrál 96:103 po prodloužení. Po sobotním programu už není v zámořské lize žádný neporažený tým, protože vítěznou sérii Indiany ukončilo Chicago výhrou na své palubovce 110:94.

Veselý odehrál bezmála 23 minut, do statistik si zapsal čtyři body, sedm doskoků, ale také zahozené oba trestné hody. Na úspěchu Clevelandu měl lví podíl rozehrávač Kyrie Irving, jenž si vylepšil osobní maximum 41 body, devět z toho dal v prodloužení. V něm Cavaliers jasně dominovali a vyhráli ho 13:6. Wizards prohráli čtvrtý zápas za sebou, z toho druhý v této sérii po prodloužení.