Vrcholem sportovních aktivit společnosti Škoda Auto budou příští rok Zimní olympijské hry v Soči, do nichž vstupuje v rámci zapojení Volkswagen Group Rus jako národní partner. Do města na černomořském pobřeží zamíří přes pět set vozů pro potřeby přepravy sportovců a velkého množství hostů. Pro značku Škoda to bude nesporně další milník v oblasti sportovního sponzoringu.

"Budeme tam jezdit od moře do hor téměř padesát kilometrů a ubytováni budeme ve třech vesnicích, takže auta budou potřeba a určitě nám pomohou,“ říká Martin Doktor, sportovní ředitel Českého olympijského výboru, s nímž Škoda Auto spolupracuje už dvacet let.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.