Jestli první dva měsíce basketbalové sezony, která má 82 zápasů, jsou takové oťukávací, pak platí, že odteď se jede na nejvyšší rychlostní stupeň. NBA má za sebou mediálně prošpikované vánoční zápasy, před sebou All -Star Game a pak už play-off. A to znamená, že pro týmy jako New York, Los Angeles a Brooklyn už není čas na výmluvy.

Pokud někdo z fanoušků začal sezonu sledovat až během Vánoc (které pro mnohé bývají takovým neoficiálním začátkem ročníku), musí se při pohledu na ligovou tabulku děsit hrůzou, co se to za ty první dva měsíce dělo. Brooklyn Nets s nejnafouknutějším rozpočtem ligy jsou desátí v konferenci. Knicks, jejich nedalecí rivalové z Manhattanu, balancují se statistikou 10-23 mezi třináctým a předposledním místem východu. A to není všechno.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.