Po pravděpodobně posledních změnách v nominaci českých olympioniků se na zimní olmypijské hry do Soči vydá 89 sportovců a zhruba sto členů doprovodu. Předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval si netroufá hovořit o medailových šancích, ale netají, že od každého jednotlivce očekává maximální snahu o co nejlepší výkon, neboť na této vrcholné akci jde o reprezentaci celého národa.

Jak je zajištěna doprava sportovců na olympiádu?

Podle jejich možností. Například první část výpravy se Soukalovou a Sáblíkovou se do Soči vydá už 30. ledna a naopak zámořští hokejisté nestihnou ani zahajovací ceremonial. Dokonce se ani neví, jak dlouho se budou moci na olympiádě zdržet. Vlajkonoška Šárka Strachová pro změnu po zahájení odletí a vrátí se až před startem jejích soutěží. Budeme mít k dispozici letadlo, takže s odlety a přílety by neměl být problém.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.