Desítka běžců na lyžích se v úterý vrátila ze soustředění v Itálii a už ve čtvrtek ráno odlétá na olympijské hry do Soči. S ambicemi na přední umístění počítají jen muži, jejichž jedničkou stále zůstává Lukáš Bauer, což potvrdil i trenér Miroslav Petrásek. Ženy budou spoléhat hlavně na Evu Vrabcovou-Nývltovou.

Závěrečná příprava v Itálii probíhala podle připraveného plánu, ke dvěma změnám v ní ale přece jenom došlo. „Bauer se rozhodl pro individuální přípravu. Jsme spolu ale v telefonickém kontaktu a Lukáš tvrdí, že je při chuti a těší se do Soči. Ladí formu, kterou by měl potvrdit o víkendu v závodě na 15 kilometrů v italském Toblachu. Onemocnění přibrzdilo Jakše, který po uzdravení musel zvolit jinou náplň tréninku,“ říká Petrásek.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.