Vyšetření hlavy a krku Šárky Pančochové magnetickou rezonancí neprokázalo žádné vážnější zranění po dnešním těžkém pádu ve finále slopestylu na olympijských hrách. Česká snowboardistka prošla vyšetřením v olympijské vesnici a je pouze potlučená. Nyní ji čeká intenzivní rehabilitace, její start v závodu v U-rampě není vyloučen.

O reprezentantku se po nehodě okamžitě postaral lékař české výpravy Vladislav Hospodár, který jí zakázal dnešní trénink v U-rampě a hodlá pravidelně monitorovat její stav. "Jak dostala tu první ránu, myslím, že byla trochu vypnutá, ale naštěstí se rychle probrala," uvedl Hospodár. "Nyní už dezorientovaná není, vypadá to dobře," řekl nedlouho po pádu.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.