S oprášenými olympijskými zážitky, ale i s lehkou dávkou nespokojenosti z vystoupení českých skokanů na středním můstku se v pondělí večer vrátil ze Soči Pavel Ploc, který v osmdesátých letech patřil v této disciplíně ke světové špičce.

V roce 1984 si přivezl z olympijských her v Sarajevu bronzovou medaili a o čtyři roky později z Calgary medaili stříbrné hodnoty. Především díky těmto úspěchům umožnil Český olympijský výbor někdejší skokanské hvězdě pětidenní pobyt na letošních hrách v Soči. Ploc se tak do Soči podíval třicet let po svém olympijském debutu v Sarajevu.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.