Ošklivý pád, který česká snowboardistka Šárka Pančochová utrpěla při olympijském slopestylu, se nakonec obešel bez větších následků. I proto se mohla rodačka z Uherského Hradiště vrátit s úsměvem zpět do vlasti, kde hned zavítala do olympijského parku na pražské Letné.

A pokud se ptáte, zdali i s pátým místem byla za daných podmínek spokojena, dočkáte se rázné odpovědi. "Určitě! Páté místo je pěkné, a hlavně že jsem ve zdraví přežila karambol, který bych ve svých pádech řadila mezi nejhorší. Mohu nakonec mluvit o štěstí, že skončil bez vážnějších následků," sdělila Pančochová. "A ani na U-rampě o zklamání mluvit nemohu, protože tam nepatřím mezi specialistky."

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.