Snowboardistce Evě Samkové se díky zlaté medaili mohl splnit sen. V jejím rodném Vrchlabí jí totiž za odměnu pořídili koně jménem Pepin, kterého si už od dětství přála. "Dnes poprvé jsem se s ním seznámila, a dokonce se i na něm projela. Jsem doslova nadšená, ale samozřejmě to chce ještě určitý čas, abychom si spolu dobře rozuměli," usmívá se.

"Pepin je zatím ve stáji poblíž Brandýsa, ale v letních měsících si ho vezmu domů do Vrchlabí," plánuje dvacetiletá sympaťačka s knírkem. Do léta je ale zatím času dost a Samkovou čeká ještě spousta reklamních povinností. "Ale podporovat nějakou politickou stranu určitě nebudu," prohlašuje rázně.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.