Jsou to nesmyslné spekulace, ohradil se poslanec Stanislav Polčák, když HN popsaly, jak před lety přišel k pohledávce za 7,5 milionu korun.

A v obsáhlé reakci vypočítal, že všechna podezření „jsou lichá“. HN a server iHNed.cz proto předkládá reakci Stanislava Polčáka s vysvětlivkami a otázkami, které v kauze zůstávají.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Hospodářské noviny popsaly, jak poslanec TOP 09 Stanislav Polčák před lety přišel k pohledávce za 7,5 milionu korun. Politik tvrdí, že se jedná o nesmyslné spekulace. Server IHNED.cz porovnal Polčákovy argumenty se zjištěním HN.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.