Jak se blíží prezidentské volby, je kandidátů na prezidenta všude plno. Ve velkých rozhovorech na stránkách novin, na nejrůznějších fórech a přednáškách v televizi, při diskusích v rozhlase.

Říkají, zda jsou pro eutanazii a kdy by mobilizovali, kdo jim financuje kampaň a jaká byla jejich minulost. Odpovídají na spoustu otázek, ale neukážou na větším prostoru, kdo z nich je zábavný, a kdo má ucelený plán a pohled na budoucnost země, jíž chtějí vládnout.

Proto se server IHNED.cz rozhodl, že uspořádá netypickou prezidentskou debatu - prezidentský Powerpoint. Ať kandidáti řeknou, jak by podle nich mělo vypadat Česko za pět let jejich setrvání na Hradě.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Na začátku byla myšlenka uspořádat prezidentskou debatu méně obvyklým způsobem. Devět prezidentských kandidátů, z nichž budou Češi vybírat v prvním kole 11. a 12. ledna, nastíní v divadle La Fabrika svou vizi pro Česko. Večer bude diskusi náš web živě přenášet.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.