Do Lucerna Music Baru proudily celé odpoledne stovky lidí. Všichni s nadějí, že tu oslaví vítězství Karla Schwarzenberga. Zatímco u vchodu ještě měli příznivci úsměv na tváři, jen co přišli dolů a viděli průběžné výsledky, radost byla pryč.

"To nevypadá dobře," kroutí hlavou. Utěšit se jde většina z nich ke švédskému stolu, kde si mohou dát například klobásku, chléb nebo rajčata s mozzarellou. Brzy jim ale přestává chutnat.

Jejich oblíbenec sice stahuje náskok na nenáviděného Miloše Zemana, ale ne příliš výrazně. Talíře s jídlem proto začínají střídat sklenky s vínem. Pocit z prohry pak nebude tak trýznivý.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.