Ve své nové roli bude Michal Gabriel (35) usilovat o posílení pozice BFS v segmentu SME. „Služby Bibby Financial Services oceňují už nyní desítky středních a malých firem. Kladu si však za cíl seznámit s výhodami faktoringu široké podnikatelské vrstvy. Chci vysvětlit i podnikatelům s menším ročním obratem, jak jim může faktoring pomoci vymanit se ze začarovaného kruhu nesplacených pohledávek a nechat jim volné ruce a finance pro investování,“ přiblížil Michal Gabriel a dodal, že BFS zároveň nabídne klientům nové exportní a importní produkty. „Klienti Bibby Financial Services mohou využívat jedinečného servisu a zázemí čtyřiceti šesti poboček ve čtrnácti zemích na čtyřech kontinentech, což jim při exportu či importu nabízí obrovskou jistotu a zdroj cenných informací,“ zdůraznil Gabriel.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.