Bartel Puelinckx působí ve skupině KBC od roku 1992, zejména v rámci KBC Bank. Kromě toho pracoval v maďarské K&H Bank v letech 2006 až 2010, naposledy jako člen vrcholového vedení a ředitel pro lidské zdroje a řízení rizik. Od 1. května 2010 je Bartel Puelinckx členem vrcholového výkonného vedení ČSOB ve funkci vrchního ředitele pro oblast Řízení financí. Od 8. prosince 2010 je členem představenstva ČSOB.

Bartel Puelinckx Vystudoval ekonomii na Univerzitě v Lovani (Belgie) a právo na Univerzitě v Bruselu.

 

Jiří Vévoda postupuje na pozici vrchního ředitele a člena představenstva ČSOB odpovědného za Řízení financí. Doposud vedl oblast Řízení rizik (CRO). Nově bude zodpovědný za oblasti Finance, Úvěry, Řízení aktiv a pasiv, Strategie a rozvoj.

V letech 2000 až 2004 pracoval v GE Capital v České republice, Irsku, Finsku a Švédsku. V letech 2004 až 2010 působil v poradenské firmě McKinsey & Company. Od 1. května 2010 je Jiří Vévoda členem vrcholového výkonného vedení ČSOB. Od 8. prosince 2010 je členem představenstva ČSOB. Nejdříve působil na pozici vrchního ředitele pro oblast Lidské zdroje a transformace, později pro oblast Produkty a podpůrné služby.

Jiří Vévoda absolvoval Joint European Studies Programme na Staffordshire University a VŠE v Praze.

Bartel Puelinckx, výkonný ředitel Financí KBC Group

 

 

 

 

 

 

 

Bartel Puelinckx

 

Jiří Vévoda, vrchní ředitel pro řízení financí a člen představenstva ČSOB

 

 

 

 

 

 

 

Jiří Vévoda

 

 

Související