Michal Rezner (37) má za sebou bohatou praxi jako team leader a project manager v oblasti informačních systémů. V minulosti se aktivně podílel na projektech v oblasti mapových serverů, GIS, webových a mobilních aplikací.

Vystudoval finanční řízení na Soukromé vyšší odborné škole ekonomické a dopravní v Ostravě, na které navázal studiem MBA na B.I.B.S. v Brně.

Je ženatý a má dvě malé děti, které naplňují jeho volný čas. Pokud mu přeci jen nějaký zbude, pak se aktivně věnuje sportu. Vedle zimního snowboardingu a lyžování to je především cyklistika, ve které si porovnává své síly s ostatními v amatérských závodech.

 

Michal Kuráň (33) přišel do obchodního týmu v CCV Informační systémy v roce 2013 ze společnosti ACNielsen Czech Republic, kde pracoval jako obchodní konzultant na portfoliu klientů z lékárenského a FMCG trhu. Na manažerskou pozici s odpovědností za rozvoj EDI do nových segmentů postoupil díky úspěšným akvizicím řady významných zákazníků z oblasti tradičního maloobchodu, internetových obchodů nebo specializovaných velkoobchodů.

Je ženatý a mezi jeho zájmy patří horostěna, alpská turistika a míčové sporty.

Michal Rezner, vedoucí oddělení realizace divize eBusiness společnosti CCV Informační systémy

 

 

 

 

 

 

Michal Rezner

 

Michal Kuráň, obchodní manažer odpovědný za rozvoj EDI společnosti CCV Informační systémy

 

 

 

 

 

 

Michal Kuráň

 

Související