Engelbert Hetzmannseder bude úzce spolupracovat s regionálními podniky Eaton, výrobou, univerzitami a institucemi státní správy, aby zajistil inovativní řešení pro zákazníky společnosti Eaton a podpořil organický růst EEIC.

Americký Eaton posiluje v Evropě. Inovační centrum v Praze se letos dvojnásobně zvětší - čtete ZDE

Engelbert Hetzmannseder odstartoval svou kariéru v Eatonu v roce 1995. Před jmenováním do pozice ředitele Evropského inovačního centra Eaton působil jako ředitel techniky v týmu Corporate Research and Technology. Před touto funkcí zastával různé technologické a strojírenské vedoucí pozice s rostoucí odpovědností v organizaci Electrical Components, inovačním centru Eaton a divizích Aerospace Controls, Industrial Controls, Residential Products v Americe a Power Distribution Components v regionu EMEA. Působil také jako vedoucí integrace výzkumu a vývoje v německém Bonnu v týmu podílejícím se na akvizici společnosti Moeller.

Před příchodem do společnosti Eaton byl Hetzmannseder asistující profesor na Technické univerzitě ve Vídni. Je držitelem doktorátu v oboru elektrotechnika/spínací technologie z Technické univerzity ve Vídni.

Související