Martin Polák byl 1. strpna 2014 jmenován do pozice senior viceprezidenta a country managera pro Českou republiku a Slovensko.

Do společnosti Prologis nastoupil v roce 2008. Na starosti má rozvoj a nájemní aktivity společnosti Prologis na českém a slovenském trhu, řízení projektů, správu majetku a finanční oddělení.

Před nástupem do společnosti Prologis pracoval pro IPEC Group, kde zastával pozici manažera logistických a průmyslových budov. Martin vystudoval ekonomiku a stavebnictví na Slovenské technické univerzitě v Bratislavě.

 

 

Michal Vrba Michal Vrba, ředitel projektového managementu Prologis v České republice a na Slovensku.ke stejnému datu posotoupil na pozici ředitele projektového managementu v České republice a na Slovensku. Na této pozici bude zodpovědný za územní rozvoj, procesování všech nových projektů, včetně širokého spektra BTS projektů na míru zákazníkům Prologis v České republice a na Slovensku.

Michal vystudoval České vysoké učení technické v Praze, obor Management a ekonomika ve stavebnictví.

 

 

 

„Povýšení je přirozeným procesem ve vývoji společnosti a zaměstnanců,“ řekl Ben Bannatyne, ředitel Prologis pro střední a východní Evropu, „jsme hrdí, že naše společnost má tým oddaných a zkušených zaměstnanců, kteří využívají své zkušenosti a odborné znalosti při podpoře našich zákazníků.“

Prologis je díky svému aktivnímu působení v pěti zemích v regionu (Polsko, Česká republika, Maďarsko, Slovensko a Rumunsko) a portfoliu o celkové rozloze více než 3,7 milionu metrů čtverečních vedoucím provozovatelem distribučních nemovitostí ve střední a východní Evropě (k 30. červnu 2014).

Související