Monika Bírová a Petra Richterová by měly podpořit plány společnosti v B2B segmentu, především pak zvýšení podílu firemních zákazníků v klientském portfoliu společnosti ŠkoFIN.

Naší prioritou pro následující období je nové nastavení širší spolupráce s naší klientelou a růst nově příchozího obchodu se zaměřením na full service leasing. Věřím, že nové kolegyně významně přispějí k naplnění naší ambice,“ uvedl Petr Abrahámek, ředitel obchodu a marketingu ŠkoFINu.

ŠkoFin si vybral Native PR - čtěte ZDE

ŠkoFin spustil svou jarní kampaň, dělá ji Kaspen - čtěte ZDE

 

Monika Bírová, vedoucí týmu akvizic fleetového prodeje společnosti ŠkoFINMonika Bírová bude mít za úkol nejen akvizice nových zákazníků, ale i zintenzivnění spolupráce se zástupci koncernových značek v rámci fleetových obchodů.

Pracovala v minulosti pro ČSOB Leasing či AAA auto. Před třemi lety pak nastoupila do ŠkoFINu, kde získala zkušenosti z dealerské sítě jako oblastní manažer prodeje a napříč společností jako koordinátor regionu Čechy. V dubnu letošního roku se Monika přesunula na pozici vedoucí akvizičního týmu.

Monika Bírová vystudovala Vysokou školu finanční a správní nejprve obor Řízení podniku a podnikové finance, posléze obchod a marketing, hovoří anglicky.

Moničiným koníčkem je především aktivní životní styl – má ráda běh, bruslení či lyžování.

 

Petra Richterová, vedoucí týmu manažerů pro klíčové zákazníky fleetového prodeje společnosti ŠkoFINPetra Richterová bude mít v pozici vedoucí týmu manažerů pro klíčové zákazníky za prioritu nastavení aktivní spolupráce s klienty a oblast rozvoje obchodních dovedností svěřeného týmu.

Petra Richterová se v oboru auto-moto pohybuje již 18 let – pracovala mimo jiné pro pojišťovnu Generalli nebo ČSOB Leasing. Během své kariéry několikrát spolupracovala i se ŠkoFINem, ať už z pozice dealera nebo makléře, nyní Petra do firmy přichází ze společnosti Mai Insurance Brokers.

Petra má ekonomické vzdělání a ve volném čase ráda čte a aktivně se věnuje řadě sportů včetně lyžování nebo golfu.

 

 

Související