Catherine Coupet (49) má za cíl přeměnit ekonomický model v souvislosti s nastupující digitalizací a zároveň urychlit mezinárodní expanzi. Bude rovněž usilovat o přizpůsobení budoucnosti, což představuje především kladení důrazu na odlišné fungování této firmy a její vysokou výkonnost.

Po absolvování Obchodně podnikatelského Institutu v Lille nastupuje v r. 1988 Catherine Coupet do skupiny Groupe Chèque Déjeuner. Svou pracovní dráhu začíná filantropickým projektem na obnovu starobylého Burzovního paláce v Lille – vytvořením regionální Asociace, jejímž cílem bylo propojení finančního a kulturního prostředí. Následně vykonává obchodní činnost v oblasti stravování.

Po těchto zkušenostech začíná pracovat ve skupině Groupe Chèque Déjeuner na pozici Obchodního zástupce pro oblast v okolí Metz. Catherine Coupet postupuje firemní hierarchií a o pět let později se stává Regionální ředitelkou, v roce 1997 získává post Obchodní a Marketingové ředitelky pro celou oblast Francie; v roce 2001 k těmto funkcím přidává pozici Generální ředitelky divize Chèque Lire, dceřinné společnosti Groupe Chèque Déjeuner. Tento pracovní postup ji v roce 2008 přivedl na post Ředitelky Groupe pro veškeré aktivity spojené se sekcí poukázek ve Francii. Její kariéra v rámci Groupe je symbolem jedné ze základních hodnot firmy – interního profesního růstu.

Související