Helen Rodwell, Managing Partnerka CMS Prague, uvádí: „Již od léta loňského roku kontinuálně zaznamenáváme zvýšení množství práce. Jsem ráda, že se nám podařilo získat tak talentované právníky a věřím, že se nám společně bude dařit i nadále posilovat naši pozici. Nové posily s sebou přináší cenné zkušenosti z předchozího působení u velkých firem a také významných advokátních kanceláří.

 

Lukáš Valúšek, advokátní kancelář CMS PragueLukáš Valúšek (33) se stal členem týmu pro oblast bankovnictví a financí a do CMS přichází z Hogan Lovells. Před působením u advokátních kanceláří (od roku 2014) působil přes 7 let na pozicích podnikového právníka v bankách v České republice. Několik let také zastával pozici vedoucího právního a compliance oddělení v pražské centrále Crédit Agricole Corporate and Investment Bank.

 

 

Petr Korál, advokátní kancelář CMS PraguePetr Korál (30) posílil nemovitostní tým CMS. Před příchodem do CMS působil v advokátních kancelářích Havel, Holásek & Partners a Weil Gotshal Manges, kde poskytoval právní poradenství českým i mezinárodním společnostem zejména v souvislosti s projekty v oblasti výstavby a pronájmu komerčních nemovitostí, rezidenčních projektů a také při zastupování těchto společností ve sporech souvisejících s výstavbou.

 

 

Andrea Červenková, advokátní kancelář CMS PragueAndrea Červenková (27) se nově stala členkou týmu pro oblast obchodního práva, regulatoriky a řešení právních sporů. Do CMS přichází z Hogan Lovells, kde působila na pozici advokátní koncipientky. Andrea rovněž působila na pozici podnikového právníka ve společnosti ArcelorMittal Tubular Products Ostrava.

 

 

 

 

Adéla Kábrtová, advokátní kancelář CMS PragueAdéla Kábrtová (26), absolventka Právnické fakulty Univerzity Karlovy, posílila CMS tým pro oblast energetiky a těžkého průmyslu. Během svého studia získala zkušenosti z působení na pozici studenta v advokátní kanceláři Kinstellar.

 

 

 

 

 

Jakub Šindelář, advokátní kancelář CMS PragueJakub Šindelář (24), který působil na pozici studenta v CMS již 2 roky, se do kanceláře vrátil již jako advokátní koncipient po úspěšném ukončení studia na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. Jakub se stal členem CMS týmu pro oblast bankovnictví a financí.

 

Související