Ekospol: Ondřej Šťastný ředitelem marketingu, Jiří Štefek mluvčím a vedoucím PR a Pavlína Bělohlávková ředitelkou sekterariátu - čtěte ZDE

Central Group a Ekospol pustí do prodeje 2000 nových bytů - čtěte ZDE

 

 

Tomáš Betlach, ředitel personálního sektoru společnosti  EKOSPOLTomáš Betlach (34) vystudoval Pedagogickou fakultu na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Po studiích působil jako pedagog a výchovný poradce. Se společností EKOSPOL, která se v loňském roce vyšvihla do pozice tuzemského developerského lídra, spojil Tomáš Betlach svoji pracovní kariéru v prosinci 2008, kdy nastoupil do pozice personalisty. Ve svém volném čase se věnuje rodině, četbě a squashi.

 

 

Roman Havlíček, zástupce ředitele sektoru výstavby společnosti  EKOSPOLRoman Havlíček (30) vystudoval obor Konstrukce pozemních staveb na Stavební fakultě ČVUT v Praze. Před příchodem do společnosti EKOSPOL působil jako jednatel českobudějovických stavebních společností. Do EKOSPOLU nastoupil v březnu 2011 na pozici technický dozor investora, poté působil na pozici vedoucí manažer projektu. Roman Havlíček je vynikajícím českým reprezentantem v bojovém umění Taekwon-Do, v němž vybojoval na mistrovství světa v roce 2002 3. místo a je mnohonásobným medailistou i z mistrovství Evropy (2002 – 2. místo; 2012 a 2013 – 3. místo). Je Členem seniorského týmu, který čtyřikrát po sobě získal v této disciplíně titul nejúspěšnějšího týmu mistrovství světa. Ve svém volném čase se věnuje běhu a jízdě na kole.

 

Ondřej Chalupa, vedoucí oddělení výběrových řízení společnosti  EKOSPOLOndřej Chalupa (25) vystudoval obor Konstrukce pozemních staveb na ČVUT v Praze. Během studií působil jako stavbyvedoucí na malých stavbách. Do společnosti EKOSPOL nastoupil v listopadu 2013. Mezi jeho záliby patří tenis, squash, běh a jízda na motorce.

 

 

 

 

Gabriela Plchotová, asistentka generálního ředitele společnosti  EKOSPOLGabriela Plchotová (25) vystudovala mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze a obor Produkce na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Během studií pracovala jako PR manažerka hudební skupiny FiHa a později i jako asistentka režie v České televizi při natáčení seriálu Znamení koně II. Do společnosti EKOSPOL Gabriela Plchotová nastoupila v říjnu 2014. Ve svém volném čase se věnuje cestovaní, lyžování a pole dance.

 

Související