Cílem nové organizační struktury je maximální orientace na zákazníka a jednotná forma řízení všech poboček ve všech zemích.

 

Václav Trávník, chce přispět k tomu, aby se OKIN FACILITY profilovala jako firma s vyspělým technickým know-how v oblasti revizí. Revizní služby bude nově poskytovat společnostem, jako jsou ocelárny Vítkovice Steel, ABB nebo Fatra. Divize získala také kontrakty na provozování technické správy pro Slovenskou sporiteľňu na Slovensku a švýcarskou banku Credit Suisse v Polsku.

 

Jaroslav Vaněk, který v divizi působí od roku 2011, přichází z pozice Business Unit Managera pro komerční budovy. Na pozici ředitele pro region Čechy bude zodpovědný za dodávku služeb a obchodní rozvoj v Čechách.

 

Milan März v OKIN FACILITY pracoval od roku 2006 na několika pozicích, naposledy jako Business Unit Manager pro síťové klienty. Nyní se stává ředitelem regionu Morava a Slovensko. Bude jednatelem slovenské pobočky OKIN FACILITY SK a současně bude mít na starosti i moravský region.

 

Martin Böhm dosud zastával funkci projektového manažera. Na nové pozici bude zodpovědný za řízení tzv. Product Units, které poskytují služby mobilní údržby, revizí, energetiky a bezpečnosti. K jeho dalším úkolům patří vývoj a implementace nových efektivních prvků řízení v oblasti facility managementu.

 

Související