Lukáš Cypra bude ve své pozici zodpovědný za rozvoj svého regionu, šíření konceptu TAB i za vedení a organizování jednotlivých poradních zasedání TAB Board pro malé a střední podnikatele. V současné době TAB Board již poskytuje služby majitelům firem v Praze, ve Středočeském kraji a na Ostravsku a do konce roku 2015 se plánuje rozšíření do dalších regionů České republiky.

Před vstupem do projektu TAB Board pracoval Lukáš Cypra jako nezávislý konzultant v mnoha obchodních pozicích ve významných mezinárodních společnostech. Působil například  jako obchodní ředitel a ředitel pro rozvoj obchodu a řešení ve společnosti Siemens Enterprise Communications,  jako obchodní manager v mediální agentuře MindShare nebo jako business developer v úspěšném vývojářském studiu Inmite (nyní součást skupiny AVAST!).

Lukáš Cypra je odborníkem na tvorbu obchodních strategií, budování a rozvoj obchodního týmu, nastavení a optimalizace obchodních procesů a nástrojů.

Vystudoval obor podniková ekonomika a management na Vysoké škole ekonomické v Praze, hovoří plynně anglicky. Absolvoval také 2 letý intenzivní výcvik systemického koučování u společnosti Extima.

Mezi jeho osobní zájmy a koníčky patří osobní rozvoj, sport, fotografování, geocaching a literatura.

Související