Advokátní kancelář Kinstellar nabízí odborné znalosti v oblastech: energetika, financování a kapitálové trhy, projektové a exportní financování, hospodářská soutěž, veřejné zakázky, veřejná podpora, infrastruktura, compliance, risk and sensitive investigations, včetně hospodářské kriminality, life sciences a zdravotnictví, nemovitosti a výstavba, obchodní právo, fúze a akvizice, private equity, ochrana osobních údajů, pracovní právo, restrukturalizace a insolvence, řešení sporů (soudní, mimosoudní, arbitráže), telekomunikace, média a technologie.

Tomáš Čihula, vedoucí týmu pro hospodářskou soutěž v pražské kanceláři KinstellarTomáš Čihula je vedoucím týmu pro hospodářskou soutěž v pražské kanceláři Kinstellar a celofiremně vede pracovní skupinu v oblasti Life Sciences & Healthcare. Tomáš studoval na Univerzitě Karlově v Praze a na Univerzitě Ludvíka Maxmiliána v německém Mnichově. Před svým působením v Kinstellar Tomáš pracoval u mezinárodní advokátní kanceláře v Praze a působil rovněž tři roky u přední nezávislé advokátní kanceláře specializované na oblast hospodářské soutěže (Van Bael & Bellis) v Bruselu. Pracoval také na Generálním ředitelství pro hospodářskou soutěž u Evropské komise v Bruselu. V Kinstellar se Tomáš zaměřuje především na hospodářskou soutěž, oblast veřejné podpory, veřejných zakázek, evropské právo a regulatorní otázky v oblasti Life Sciences & Healthcare.

Během své kariéry poskytoval poradenství mnoha klientům z řad nadnárodních společností, z nichž lze uvést Fujitsu Technology Solutions, Net4Gas, Mid Europa Partners, Dow, Bayer, Siemens, Nexen Tire, Tesco či PPF. Poradenství, které Tomáš poskytuje, se týká soutěžních otázek, kontroly spojování soutěžitelů nebo regulatorních otázek podnikání v regionu střední a východní Evropy. Tomáš se také jako přednášející účastnil mnoha školení, seminářů a konferencí zaměřených na hospodářskou soutěž a regulatorní problematiku.

 

Jan Juroška, Counsel pražské kanceláře KinstellarJan Juroška se specializuje na právo obchodních společností (zejména právo obchodních společností, fúze a akvizice), private equity a corporate finance. Jan má zkušenosti z oblasti energetického práva a podílel se na přípravě a vyjednávání několika významných joint venture smluv v oblasti nemovitostí. Jan poskytuje poradenství významným mezinárodním i lokálním klientům jako např. E.ON, JP Morgan, Santander, Credit Agricole, Bancroft, PPF nebo Sazka. V minulosti poskytoval poradenství společnosti E.ON při prodeji společnosti Pražská plynárenská nebo konsorciu společností Borealis Infrastructure Management a Allianz Capital Partners při akvizici společnosti NET4GAS a následného refinancování akvizičního úvěru prostřednictvím emise dluhopisů a bankovních úvěrů. V oblasti private equity poskytoval poradenství private equity fondu Genesis Capital a Mid Europa Partners. Jan se podílel na přípravě prezentace pro významnou mezinárodní konferenci na téma “REMIT” a její implementace v České republice. Jan vystudoval Univerzitu Palackého a získal titul LL.M na univerzitě v Chicagu.

 

Související