Tomáš Flajsar (39) má více než 10-ti leté zkušenosti ve vrcholových pozicích se řízením rozvoje podnikání, vedením firmy, obchodem, nákupem a logistikou ve strojírenském průmyslu a to se zaměřením zejména na vakuové zařízení, automobilový a železniční trh.

Před nástupem do společnosti Brammer začínal na pozici vedoucího nákupu, později zastával pozici krajského ředitele a provozního/generálního ředitele ve společnosti Edwards Vacuums – vakuová strojírenská společnost, která je součástí společnosti Atlas Copco. Další významné vedoucí pozice zastával v Hanáckých železárnách a pérovnách (2004-2009), které jsou součástí Moravia Steel a v Oděvním podniku (1998-2003) v Prostějově.

Tomáš Flajsar studoval na Vysokém učení technickém v Brně (VUT) a je zároveň držitelem Executive MBA titulu, který získal na University of Pittsburgh.

Jeho největším koníčkem se stala házená, které se aktivně věnoval 34 let, a které se i nadále věnuje a to jak aktivně, tak také jako trenér žáků. K dalším jeho koníčkům patří míčové sporty, ale i lyžování a badminton, stejně tak jako čtení a sledování filmů. Kromě rodilé češtiny hovoří plynně anglicky. Je ženatý a má tři děti.

Související